MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 46 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 20. stol.
59109. Autorská váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
7980
1 200 Kč
724
1 100 Kč
7980
1 000 Kč
limit (19.05.2021 19:01:18)
6749
1 000 Kč
7980
900 Kč
limit (19.05.2021 18:59:15)
6749
800 Kč
651
700 Kč
724
600 Kč
7980
500 Kč
154