Čechy 20. stol.

59109. Autorská váza

popis: Sklo, výška 46 cm. Neznačeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč