Čechy 20. stol. - Auto Igráček-Přeprávník

Plast, Značeno Ïgra. Délka 17 cm, výška 9 cm.

Pozn: Vynikající sbírkový stav včetně původní krabice.

Čechy 20. stol.
118866. Auto Igráček-Přeprávník
Dražba ukončena:30.06.2024 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč