Čechy 20. stol. - 6-ti ramenný křištálový lustr

Sklo a obecný kov, celkový průměr s rameny 65 cm, výška 50 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, některé ověsy chybí.

Čechy 20. stol.
49837. 6-ti ramenný křištálový lustr
Dražba ukončena:07.10.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.10.2020 18:35:45 5135