Čechy 2. pol. 20. stol.

303726. Mísa

popis: Sklo, výška 9 cm a průměr 33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.02.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (21.02.2020 16:42:38) 3159