Čechy 2. pol. 20. stol.

65690. Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g

zbývá: 11 dnů, 9 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč