MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
Čechy 2. pol. 20. stol.
65690. Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
9043
3 000 Kč
8737
2 900 Kč
9043
2 800 Kč
8737
2 700 Kč
226
2 600 Kč
9043
2 500 Kč
7900
2 400 Kč
1610
2 300 Kč
limit (01.10.2021 20:11:24)
9043
2 300 Kč
7900
2 200 Kč
limit (29.09.2021 20:56:34)
9043
2 100 Kč
1610
2 000 Kč
limit (13.09.2021 7:33:10)
6682
1 900 Kč
9167
1 800 Kč
limit (12.09.2021 12:09:04)
6682
1 700 Kč
8914
1 600 Kč
limit (10.09.2021 8:15:31)
6682
1 500 Kč
8472
1 400 Kč
6682
1 300 Kč
9022
1 200 Kč
5807
1 100 Kč
9022
1 000 Kč
5661
900 Kč
9022
800 Kč
5807
700 Kč
6039
600 Kč
9043
500 Kč
5807