Čechy 2. pol. 20. stol. - Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g

Čechy 2. pol. 20. stol.
65690. Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč