Čechy 2. pol. 20. stol. - Broušená váza

Broušené sklo, výška 26 cm. Neznačeno.

Čechy 2. pol. 20. stol.
68123. Broušená váza
Dražba ukončena:10.11.2021 22:48:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč