MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 14 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 2. pol. 19. stol.
30269. Flakón
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
900 Kč
1239
800 Kč
limit (10.04.2019 20:08:09)
3101
800 Kč
1239
700 Kč
limit (10.04.2019 20:07:59)
3101
600 Kč
1239
500 Kč
limit (10.04.2019 10:50:58)
3101