Čechy 2. pol. 19. stol. - Flakón

Sklo, výška 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 2. pol. 19. stol.
30269. Flakón
Dražba ukončena:10.04.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč