Čechy 1992

302892. Keramické hodiny

popis: Keramika, 68x28 cm. Nesignováno.

Pozn.: Autorsky adjustováno. Hodiny bez záruky chodu. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 27.12.2019 20:20:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 22.12.2019 16:00:03 2443