Čechy 19. stol. - Sv. Jan Křtitel jako dítě

Olej na plátně, 39x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Restaurováno.

Nejdelší strana: 56 cm

Čechy 19. stol.
84820. Sv. Jan Křtitel jako dítě
Dražba ukončena:09.10.2022 20:01:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč