Olej na plátně, 39x31 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Restaurováno.
Nejdelší strana: 56 cm