Čechy 19. stol. - Sv. František z Assisi

Olej na plátně, 68x54 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Restaurováno.

Čechy 19. stol.
84834. Sv. František z Assisi
Dražba ukončena:09.10.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč