Olej na plátně, 68x54 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Restaurováno.
Nejdelší strana: 84 cm