Čechy 19. stol.

38819. 2 špendlíky, české granáty

popis: Obecný kov, výška písmene 1,8 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 12.12.2019 19:28:28

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč