Čechy 19. stol. - 2 špendlíky, české granáty

Pozn.: Mírně poškozeno.

Obecný kov, výška písmene 1,8 cm.

Čechy 19. stol.
38819. 2 špendlíky, české granáty
Dražba ukončena:12.12.2019 19:28:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč