Čechy 1. třetina 20. stol.

50428. Vítání školního roku

popis: Tisk, 42x26 cm. Podepsáno vpravo dole T. G. Masaryk. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.10.2020 20:01:56

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.10.2020 19:56:56 5287