Čechy 1. třetina 20. stol. - Slánka ,,Labuť,, stříbro 835/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 91,78 g

Skleněná labuť se lžičkou a stříbrnou montáží, výška 7 cm, délka lžičky 6,5 cm. Značeno platným puncem.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. třetina 20. stol.
96183. Slánka ,,Labuť,, stříbro 835/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 91,78 g
Dražba ukončena:04.06.2023 22:05:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč