Čechy 1. třetina 20. stol. - Podvečer na Horňácku

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej na plátně, 40 x 52 cm. Signováno nečitelně vlevo dole. Rámováno ve vídeňském uměleckém galerijním rámu zdobeném linkami s barevnou polychromií a stříbřitým patinovaným povrchem.

Poznámka současného majitele: Obraz z období secesní malby s nádechem Kalvodovi umělecké školy je vysokou kvalitní ukázkou české vynikající malířské školy první třetiny 20. století. Dílo původně pochází z výborné umělecké sbírky židovských sběratelů dnes žijících v USA. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto překrásného secesního uměleckého galerijního díla, kdy zajisté poučené oko sběratele rozpozná vysokou kvalitu předkládaného díla. Rare!

Čechy 1. třetina 20. stol.
107413. Podvečer na Horňácku
Dražba ukončena:20.12.2023 19:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 20.12.2023 19:12:44 866