Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 40 x 52 cm. Signováno nečitelně vlevo dole. Rámováno ve vídeňském uměleckém galerijním rámu zdobeném linkami s barevnou polychromií a stříbřitým patinovaným povrchem.
Poznámka současného majitele: Obraz z období secesní malby s nádechem Kalvodovi umělecké školy je vysokou kvalitní ukázkou české vynikající malířské školy první třetiny 20. století. Dílo původně pochází z výborné umělecké sbírky židovských sběratelů dnes žijících v USA. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto překrásného secesního uměleckého galerijního díla, kdy zajisté poučené oko sběratele rozpozná vysokou kvalitu předkládaného díla. Rare!