Čechy 1. třetina 20. stol. - Kankánová tanečnice

Keramika, výška 33 cm. Nesignováno.

pozn.: Glazura mírně poškozena.

Čechy 1. třetina 20. stol.
59190. Kankánová tanečnice
Dražba ukončena:19.05.2021 21:36:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč