Čechy 1. pol. 20. stol. - Závěsné zrcadlo

Nejdelší strana: 97 cm

Zrcadlo s fazetami, celkový rozměr 97x62 cm. Rozměr zrcadla 63x37 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
121161. Závěsné zrcadlo
Dražba ukončena:11.08.2024 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč