MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Broušené sklo, výška 25 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
59112. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
3587
1 900 Kč
limit (19.05.2021 20:11:42)
5972
1 800 Kč
3587
1 700 Kč
limit (19.05.2021 20:09:27)
5972
1 600 Kč
3587
1 500 Kč
limit (19.05.2021 20:08:25)
5972
1 400 Kč
3587
1 300 Kč
limit (19.05.2021 20:08:03)
5972
1 200 Kč
3587
1 100 Kč
limit (19.05.2021 20:07:57)
5972
1 000 Kč
3587
900 Kč
limit (19.05.2021 20:07:51)
5972
800 Kč
3587
700 Kč
5972
600 Kč
981
500 Kč
5135