Čechy 1. pol. 20. stol.

59112. Váza

popis: Broušené sklo, výška 25 cm. Neznačeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 03.05.2021 22:42:48 981
500 Kč 29.04.2021 21:08:18 5135