Čechy 1. pol. 20. stol.

59146. Váza

popis: Broušené sklo, výška 15 cm. Neznačeno.

zbývá: 7 dnů, 8 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 03.05.2021 22:44:35 981