Čechy 1. pol. 20. stol. - Pouzdro na rtěnku, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 14,70 g

pozn.: Mírně poškozeno, neúplné.

Čechy 1. pol. 20. stol.
51450. Pouzdro na rtěnku, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 14,70 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.10.2020 0:05:41 6490