Čechy 1. pol. 20. stol. - Školní pomůcka

Nejdelší strana: 56 cm

Dřevo, kov, výška 26 cm. Zespodu razítko.

Pozn.: mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
129099. Školní pomůcka
Zbývá:9 dnů, 22 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč