Čechy 1. pol. 20. stol. - Šelma

Pálená hlína, výška 22 cm a délka 54 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
303727. Šelma
Dražba ukončena:21.02.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč