Čechy 1. pol. 20. stol.

59105. Pudřenka, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, hrubá hmotnost 58,72 g

popis: Pozn.: Průměr 7 cm. Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč