MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Průměr 7 cm. Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
59105. Pudřenka, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, hrubá hmotnost 58,72 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 000 Kč
8781
900 Kč
4966
800 Kč
5572
700 Kč
limit (19.04.2021 12:39:03)
2633
700 Kč
5572
600 Kč
limit (17.04.2021 8:56:24)
2633
500 Kč
4966