Čechy 1. pol. 20. stol. - Nápojová souprava 6ti osobní ve stylu Art deco

Broušené sklo, výška karafy 20 cm, výška skleničky 6 cm. Neznačeno.

vydraženo top
Čechy 1. pol. 20. stol.
112296. Nápojová souprava 6ti osobní ve stylu Art deco
Dražba ukončena:25.02.2024 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč