Morava 1. pol. 20. století - Malovaná truhlička

Dřevo, výška 16 cm, délka 33 cm a hloubka 19 cm. Včetně klíčku a zamykání je funkční. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Morava 1. pol. 20. století
73680. Malovaná truhlička
Dražba ukončena:17.03.2022 21:39:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč