Čechy 1. pol. 20. stol. - Květináč

Keramika, výška 18 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
22930. Květináč
Dražba ukončena:17.10.2018 18:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.10.2018 16:55:58 457
500 Kč 03.08.2018 11:19:25 4181