Čechy 1. pol. 20. stol.

22930. Květináč

popis: Keramika, výška 18 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 18:56:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 16.10.2018 16:55:58 457
500 Kč 03.08.2018 11:19:25 4181