Čechy 1. pol. 20. stol. - Kruhový náramek, Stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48, hrubá hmotnost: 33,66 g

Čechy 1. pol. 20. stol.
65699. Kruhový náramek, Stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48, hrubá hmotnost: 33,66 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:57:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč