MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
65699. Kruhový náramek, Stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48, hrubá hmotnost: 33,66 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
7900
1 200 Kč
2985
1 100 Kč
7900
1 000 Kč
2985
900 Kč
7900
800 Kč
2985
700 Kč
863
600 Kč
5661
500 Kč
863