MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Délka 16 cm. Imitace kosti. Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
59212. Hřeben, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 30,60 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 000 Kč
limit (19.05.2021 21:47:25)
7960
900 Kč
5572
800 Kč
limit (19.05.2021 21:47:17)
7960
700 Kč
5572
600 Kč
limit (19.05.2021 18:27:08)
7960
500 Kč
5572