Čechy 1. pol. 20. stol.

304842. Dívka v kroji

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.05.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč