Čechy 1. pol. 19. stol. - Příbramský zámek

Olej na dřevě, 28x34 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Dílo zobrazuje již zaniklý zámek v Příbrami.

Nejdelší strana: 34 cm

Čechy 1. pol. 19. stol.
113708. Příbramský zámek
Dražba ukončena:31.03.2024 20:12:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč