Olej na dřevě, 28x34 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Dílo zobrazuje již zaniklý zámek v Příbrami.
Nejdelší strana: 34 cm