Čechy 1. pol. 19. stol. - Měděná cechovní konvice na víno ze sbírky Jiřího Arvéda Smíchovského

Měď, celková výška s úchytem 62 cm, konvice 50 cm. Tělo konvice je zdobeno na obou stranách znaky českého království z let 1556-1918 a cechovním znakem kovotepců - konvářů, který ve volutové kartuši v tlapách drží dva dvouocasí lvi.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
Čechy 1. pol. 19. stol.
123501. Měděná cechovní konvice na víno ze sbírky Jiřího Arvéda Smíchovského
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 08.09.2024 21:17:11 1610
3 000 Kč 30.08.2024 10:00:37 9563