Čechy, 1. čtvrtina 19. století

49898. Číška s monogramem FP

popis: Čiré sklo, výška 12 cm. Jemně broušené medailony.

Pozn.: Mírně poškozeno

dražba ukončena: 07.10.2020 21:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč