C.E. Bergler, H. Winkles, Boettcher, Blaschke, W. French - Soubor 16-ti grafických listů z 18. a 19. stol. a 1x ze 16. stol. - Matthioli

Různé grafické techniky, od 14x8 cm po 22x35 cm. Pasparty a volné listy.

Pozn.: Některé poškozeny.

C.E. Bergler, H. Winkles, Boettcher, Blaschke, W. French
28533. Soubor 16-ti grafických listů z 18. a 19. stol. a 1x ze 16. stol. - Matthioli
Dražba ukončena:14.03.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč