Různé techniky, od 51x82 cm do 21x30 cm. 4x nesignováno, 2x signováno nečitelně, 1x signováno Chramosta. 1x rám,1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo, ostatní volné listy. Pozn.: Mírně poškozeno.