Carlo Piloto

48630. Skrytá tvář

popis: Olej na kartonu, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Carlo Piloto, Cuba 1995. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.08.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč