Carlo Piloto - Skrytá tvář

Olej na kartonu, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Carlo Piloto, Cuba 1995. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Carlo Piloto
48630. Skrytá tvář
Dražba ukončena:27.08.2020 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč