Olej na plátně, 90x100 cm. Signováno vpravo dole C. Stoitzner 1913. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 118 cm
o autorovi: 1866 – 1944 Rakouský malíř.