Carl Siegfried Stoitzner - Muž s dýmkou

Olej na kartonu, 21x15 cm. Signováno vpravo dole Stoitzner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1866 – 1944
Rakouský malíř.

80999. Muž s dýmkou
Dražba ukončena:10.07.2022 20:27:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč