Carl Siegfried Stoitzner

60899. Bohaté zátiší

popis: Olej na plátně, 50x64 cm. Signováno vpravo dole C. Stoitzner Wien. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Rentoilováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:14:08

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč