Carl Siegfried Stoitzner - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 50x64 cm. Signováno vpravo dole C. Stoitzner Wien. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Rentoilováno.

o autorovi: 1866 – 1944
Rakouský malíř.

60899. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:01.07.2021 19:14:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč