Olej na plátně, 50x64 cm. Signováno vpravo dole C. Stoitzner Wien. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Rentoilováno.
o autorovi: 1866 – 1944 Rakouský malíř.