Carl Hans Taeger

65234. Borovice u cesty

popis: Olej na kartonu, 18x12 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1856 – 1937
Německý malíř.

dražba ukončena: 30.09.2021 22:55:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo