Josef Čapek - Veselý rok

Ofset, 36x50 cm, Signovány v tisku Josef Čapek. Volný list.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 50 cm

5x ofset, každý cca 26x32 cm. Signovány v tisku Josef Čapek. Volné listy.

Pozn.: Přebal místy poškozen, nekompletní- pouze 5 listů z deseti.

Josef Čapek
126322. Veselý rok
Dražba ukončena:13.10.2024 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč