Ofset, 36x50 cm, Signovány v tisku Josef Čapek. Volný list.
Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 50 cm
5x ofset, každý cca 26x32 cm. Signovány v tisku Josef Čapek. Volné listy.
Pozn.: Přebal místy poškozen, nekompletní- pouze 5 listů z deseti.