Čada

66363. Podhorská vesnička

popis: Olej na kartonu, 43x49 cm. Signováno vpravo dole Čada. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč