C. Pausch - Kostelík

Akvarel, 30x24 cm. Signováno vpravo dole Pausch C. 82. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

C. Pausch
308540. Kostelík
Dražba ukončena:03.05.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.05.2021 18:08:06 754