C. Pausch

308540. Kostelík

popis: Akvarel, 30x24 cm. Signováno vpravo dole Pausch C. 82. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.05.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.05.2021 18:08:06 754