Neznámý autor - Býčí zápasy

Litografie, 31x51 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 71 cm

Neznámý autor
81923. Býčí zápasy
Dražba ukončena:17.08.2022 23:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.07.2022 18:30:43 1101
500 Kč 16.07.2022 23:46:10 9512