Bureš

303831. Kaplička sv. Bartoloměje u Bukalí

popis: Olej na překližce. 49x35 cm. Signováno vpravo dole Bureš. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.03.2020 20:10:28

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.03.2020 20:05:28 3664