Bukolský, Jansen, Příhoda, ... - Konvolut 7 olejomaleb

Rozměry od 25x34 cm do 35x48 cm. 6x signováno, 5x rámováno.

Pozn.: mírně poškozeno

79738. Konvolut 7 olejomaleb
Dražba ukončena:19.06.2022 20:14:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč