Buddy - Konečně mám parťáka

Litografie, 44x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Číslováno 5/25. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Rám, sklo.

Buddy
92504. Konečně mám parťáka
Dražba ukončena:26.03.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč