Buddy - Ano bude dobře

Litografie, 42x26 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Číslováno 10/25. Volný list.

Buddy
70708. Ano bude dobře
Dražba ukončena:13.01.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč