Olej na lepence, 70x50 cm, nerámováno, signováno vpravo nahoře.
1903 Kostelec nad Labem, 1997 Praha
AVU absolvoval 1927 (prof. Obrovský, Thiele). Malíř širokého námětového záběru a grafik, mnoho samostaných i kolektivních výstav i zahraničních. Zastoupen v NG Praha, GHMP, Východočeská galerie a další.