Akvarel, 48x22 cm. Signováno vpravo dole B. Riedel. Pasparta, sklo.
o autorovi: 1904 – 1975
Sklář. Vystudoval na Odborné škole sklářské v Kamenickém Šenově obor malování skla, rovněž broušení a navrhování. Působil v Československu i Německu jako kreslič a návrhář užitkového skla, osvětlovadel a broušeného a malovaného skla.