Bruno Riedel - Ženy s míčem

Akvarel, 48x22 cm. Signováno vpravo dole B. Riedel. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1904 – 1975
Sklář. Vystudoval na Odborné škole sklářské v Kamenickém Šenově obor malování skla, rovněž broušení a navrhování. Působil v Československu i Německu jako kreslič a návrhář užitkového skla, osvětlovadel a broušeného a malovaného skla.

21614. Ženy s míčem
Dražba ukončena:28.06.2018 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč