Sklo, výška 18 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1904 – 1975
Sklář. Vystudoval na Odborné škole sklářské v Kamenickém Šenově obor malování skla, rovněž broušení a navrhování. Působil v Československu i Německu jako kreslič a návrhář užitkového skla, osvětlovadel a broušeného a malovaného skla.