Bruno Fischer - Selka se sedlákem

Olej na kartonu, 93x72 cm. Signováno vpravo dole B. Fischer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 108 cm

o autorovi: 1915 – 1992
Německý malíř

117226. Selka se sedlákem
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč